Napíšte nám

Meno a Priezvisko

E-mail

Telefón

Detaily

iso9001 facebook homepage logo_realitnalogo_investicnacolor_farby_laky_logostavcolor_logostavcolor_realitystavcolor_ubytovne

Byty PARNAS - Biely Kostol


Objekt bytového domu je riešený ako šesťpodlažný celok bez podzemných podlaží, pričom prvé nadzemné podlažie je využívané ako priestor pre hromadnú garáž s 12 parkovacími státiami. Na prízemí sa nachádza vstupná hala, skladové priestory pre obyvateľov domu, vlastná kotolňa, kočikáreň a nevyhnutné technické zázemie. Päť nadzemných podlaží pozostáva z účelne riešených bytových jednotiek.

Na dizajn ako i úžitkovosť spoločných priestorov bytového domu bol kladený rovnako veľký dôraz ako na samotné bytové jednotky. Vstup do budovy je navrhnutý tak, aby vytváral dojem privátnosti a pohodlia.

Filozofia riešenia zhodnocuje danosti lokality. Cieľom je optimálne zhodnotiť pozemok a zároveň skvalitniť  prostredie tejto časti obce kultivovaným riešením. Hmotovo – priestorová kompozícia je založená na rešpektovaní existujúcich vzťahov a dotvorení merítka prostredia.

Bytový dom má 6 nadzemných podlaží – prízemie so vstupnou časťou a možnosťou parkovania v objekte a päť obytných poschodí - 4 typické a strešné redukované. V prezentovanom riešení je desať bytov na poschodí, v skladbe 4x jednoizbový byt, 4x dvojizbový byt a 2x trojizbový byt. Pri klasickej schéme rozdelenia bytov vychádza ich celkový počet 47 vo veľkostnej skladbe od 27m2  do 68 m2, uvedené plochy bytov zahŕňajú plochy balkónov.

Hlavné komunikačné jadro tvorí schodisko a výťah, je umiestnené na severnej strane. Hlavný vstup do bytového domu je situovaný zo západnej strany, od Hlavnej ulice.

Vizualizácia :

Aktuálny stav z výstavby :