Napíšte nám

Meno a Priezvisko

E-mail

Telefón

Detaily

iso9001 facebook homepage logo_realitnalogo_investicnacolor_farby_laky_logostavcolor_realitystavcolor_ubytovnelan lgoo

O nás


V prvom rade Vám chceme poďakovať za dôveru, ktorú nám každým rokom prejavujete vo väčšej miere, nám to dodáva chuť a presvedčenie realizovať pre vás projekty v širšom rozsahu.
Firma STAV-COLOR s.r.o. so sídlom v Senci začala datovať svoje fungovanie dňa 24.05.2006, kedy bola podpísaná spoločenská zmluva medzi konateľmi.
Jej fungovanie nadviazalo na fungovanie firmy Kval Ľudovít, ktorá sa zaoberá predajom a distribúciou farieb, omietok a tepelno-izolačných systémov a realizáciou stavieb menšieho rozsahu. Počas nášho pôsobenia sme zrealizovali množstvo fasád rodinných domov, bytových jednotiek, polyfunkčných budov a novostavieb podnikov v rôznych oblastiach národného hospodárstva.
Spolupracujeme s renomovanými spoločnosťami v oblasti tepelných izolácií a tvoríme partnerov, ktorý sa usilujú mená týchto spoločností zodpovedne reprezentovať.
Našimi partnermi pre realizáciu obnovy bytových domov sú spoločnosti Baumit a.s. a azda najsilnejší hráč v oblasti tepelných izolácií bytových domom Weber-Terranova a.s. a v roku 2009 sa našim partnerom stala spoločnosť STOMIX Bratislava s.r.o.
Postupne sme sa rozširovali o realizáciu plochých striech, kde našim najsilnejším partnerom je spoločnosť NOVAGLASS s.r.o., ktorá sa radí medzi popredné dodávateľské spoločnosti v oblasti hydroizolácií.
Spolupracujeme ďalej aj s firmou FATRA-IZOLFA a.s. a SIKA s.r.o., ktorá má taktiež rokmi na trhu silné postavenie.
Sme držiteľom licencií od EUCERT-u na systémy firmy Terranova, STO a systémy konkurenčnej firmy Baumit.
S realizáciu obnovy bytového fondu sme začali v Senci, no postupne pokračujeme ďalej do miest ako Bernolákovo, Pezinok, Bratislava, Stupava, Malacky, Trnava, Častá, Šamorín, Galanta, Dunajská Streda ...

Postupne sme sa stali plnohodnotnou stavebnou spoločnosťou v oblasti pozemných stavieb, inžinierskych stavieb, cestných stavieb a stavieb, ktoré potrebovali venovať špeciálnu pozornosť.
26.marca 2009 sme založili spoločnosť Stav-color investičná s.r.o., ktorej dominantnou úlohou sa stalo budovanie nových stavieb.
Takže v tomto bode sa dve naše spoločnosti vyprofilovali a to tak, že Stav-color s.r.o. sa venuje výsostne zatepľovaniu a obnove budov a Stav-color investičná s.r.o. realizácii novostavieb či už polyfunkčných alebo priemyselných.

 

V súčasnej dobe má náš tím 230 pracovníkov, a samozrejme, pri kvalitnom a riadnom výkone našich úloh, využívame spoluprácu s externými firmami.

Dopravu materiálov zabezpečujeme vlastnou dopravou a vlastnými pracovníkmi.
Skladové priestory sme presunuli do vlastného areálu v Kostolnej pri Dunaji.Kancelárie máme v senci na Mierovom námestí č.2.Do nášho portfólia patria aj ďalšie spoločnosti, ktoré sú úzko späté z našou skupinou ...

STAV-COLOR realitná s.r.o.,Central passage bývanie s.r.o., Logistický areál Nitrianska s.r.o., Mäsovýroba-bitúnok Tomášov s.r.o., Galéria muzika s.r.o., Sun lakes apartments s.r.o., STAV-COLOR ubytovne s.r.o., SKI-COM Fakľovka s.r.o.,AB Štefánikova s.r.o., Mäso-údeniny ACHBERGEROVÁ s.r.o., Central building investičná s.r.o.  ...


Medzi naše významné stavby, v zmysle výstavby nových bytov, sa radí nadstavba 9 bytov na Kollárovej ul. a Nám.1.mája v Senci z roku 2008.
Nasledoval polyfunkčný dom na Krátkej ul. v Senci. Pred krátkym časom sme skolaudovali bytový dom na Tureckej ul. v Senci, Fándlyho ul. v Senci a bytovom dome "Polárka" na Moyzesovej ul. v Senci.
Našich pracovníkov môžete vzhliadnuť na ďalších staveniskách pri výstavbe polyfunkčných domov na uliciach Tajovského, Šafárikova, Košická a Trnavská. Stavba luxusných víl v Limbachu a v Bratislave dokazujú, že spoločnosť STAV-COLOR s.r.o. dokáže plniť priania a predstavy aj tých najnáročnejších zákazníkov.