Napíšte nám

Meno a Priezvisko

E-mail

Telefón

Detaily

iso9001 facebook homepage logo_realitnalogo_investicnacolor_farby_laky_logostavcolor_realitystavcolor_ubytovnelan lgoo

Aktuality a novinky


 

2/2017

REZIDENCIA BIELY KOSTOL I

Začíname s výstavbou 2/2017 ... 

1/2016

Bilboardová kampaň na Mäso domov.sk v spolupráci so spoločnosťou Mäsovýroba-bitúnok Tomášov s.r.o. ...

3/2016

Podpis zmluvy o dielo a začiatok stavby unikátneho projektu v srdci STARÉHO MESTA v Bratislave - Apartmánový dom Žilinská

( z ľava : J.Jančina ( AKJ Jančina a zároveň investor projektu, R.Kval ( STAV-COLOR s.r.o. ), P.Štajnoch ( project manager TTT real s.r.o.) )

2/2016

Mäso-údeniny ACHBERGEROVÁ s.r.o. sa stáva súčasťou nášho portfólia ... Je to sieť špecializovaných predajní na mäso a údeniny.Počet prevádzok je osem, ale všetky sú situované na frekventovaných adresách v Bratislave.

Silná značka a Váš silný partner ..

1/2016

Mäsovýroba-bitunok Tomášov s.r.o. Vám ponuka čerstvé mäso, mäsové výrobky a iné špeciality ...

12/2015

 

12/2015

Mäsovýroba a bitunok v našom portfóliu už čoskoro ...

12/2015

BCP investičná s.r.o. sa stáva majoritným akcionárom POTRAVINOPROJEKTU a.s.

Budova POTRAVINOPROJEKTU a.s v Bratislave

11/2015

28.11.2015 Otvárame stredisko SKI Litmanová ...

10/2015

Ochranná známka spločnosti STAV-COLOR bola vydaná v tomto mesiaci ...

7/2015

Do portfólia nám pribudla nová akvizícia kancelárskej budovy, ktorá prejde rozsiahlov rekonštrukciou ...

21.5/2015 Slávnostné otvorenie oddelenia transplantácie ( lôžková časť ) na Klenovej ulici, ktoré zrekonštruovala naša spoločnosť, ktorej sa zúčastnil aj sám minister zdravotníctva.

5/2015

Posledné úpravy pred otvorením nového oddelenia trasplantácie v Národnom onkoligickom centre na Klenovej ulici v Bratislave ...

Napísali o nás : V centre Senca vzniká dvadsiatka bytov

09.04.2015 | Ľuboš Mistrík | © 2015 TREND Holding

Centrum Senca sa rozrastá o menšiu novostavbu s devätnástimi bytmi a niekoľkými nebytovými priestormi. Projekt nazvaný Rezidencia Lichnerova vzniká priamo na pešej zóne plnej viacerých obchodov. Stojí za ním spoločnosť Stav-Color s.r.o..

Objekt bude mať jedno podzemné podlažie a štyri nadzemné. Kým na prízemí vzniknú spolu s bytmi s predzáhradkami aj obchodné priestory, ďalšie poschodia sú vyhradené pre 1- až 3-izbové byty.

Ich výmery sa pohybujú od 40 po takmer 90 m2 pri cenách okolo 1 200 až 1 400 eur za štvorcový meter vrátane DPH. Napríklad najmenší jednoizbový byt stojí 60-tisíc. Podľa oficiálnej webstránky je dvanásť z celkového množstva predaných, ďalšie sú voľné alebo rezervované.

Pod zemou vznikne 15 parkovacích miest, jedno stojí 15-tisíc eur s daňou. Na prízemí sa počíta aj s kaviarňou a ďalšími dvoma nebytovými priestormi. Výstavbu naštartovali začiatkom vlaňajška, dokončenie je naplánované na leto/jeseň tohto roka. Financujúcou bankou je Tatra banka.

Centrálna Lichnerova ulica patrí v Senci medzi najobľúbenejšie pre menšie novostavby. Okrem toho na okraji mesta rastie rozsiahla zóna Senec Gardens, ktorá prešla aj hodnotením Rande s realitou. Väčšia nová obytná štvrť vzniká aj na druhom okraji mesta v smere na Pezinok.

Senecká spoločnosť Stav-Color neďaleko rekonštruuje bývalý hotel Lúč na byty. Pri plánovanom dokončení na jeseň tohto roka vznikne 40 bytov. Firma je stavebnou spoločnosťou v oblasti pozemných stavieb, ktorá postupne prešla i k vlastnej investičnej činnosti. Venuje sa aj zatepľovaniu a obnove budov.

 

Napísali o nás : Senecký hotel Lúč premenia na byty do konca roka

 

 

 

01.04.2015 | Ľuboš Mistrík | © 2015 TREND Holding

Centrum okresného mesta Senec sa rozrastá o nové byty v prestavanom objekte. Niekdajší hotel Lúč, ktorý je zatvorený už niekoľko rokov, prechádza premenou na nový rovnomenný projekt. Do konca roka tu majú vzniknúť desiatky bytov z dielne investorskej spoločnosti Stav-Color, s.r.o.

Polyfunkčný objekt na Námestí 1. mája bude mať jedno podzemné podlažie a päť nadzemných, dokopy počíta so štyridsiatimi bytmi s výmerami od 25 po vyše 90 štvorcových metrov. Ich ceny sú na úrovni 1 300 až 1 500 eur/m2 vrátane DPH.

Okrem bývania sa počíta s trinástimi obchodnými priestormi na prenájom a 24 parkovacími státiami v podzemných garážach. Jedno stojí 12-tisíc eur, možnosťou je aj prenajať si ho za 50 eur mesačne.

Podľa informácií TREND Reality aktuálne investor finišuje hrubú stavbu a pracuje na priečkach vnútri objektu. Prestavbu začal vlani v januári, termín dokončenia stanovil na jeseň tohto roka. Výška investície má dosiahnuť tri milióny eur.

Hotel Lúč nefunguje už niekoľko rokov napriek tomu, že v rokoch 1997 a 1998 prešiel kompletnou rekonštrukciou na trojhviezdičkové zariadenie s devätnástimi izbami, reštauráciou a denným barom. Krátko predtým bol aj premenovaný na hotel Atlanta, aby neskôr dostal naspäť meno hotel Lúč.

Senecká spoločnosť Stav-Color je aktívna najmä v tomto meste, je stavebnou spoločnosťou v oblasti pozemných stavieb, ktorá postupne prešla aj k vlastnej investičnej činnosti. Okrem toho sa venuje zatepľovaniu a obnove budov. V Senci pracuje napríklad na projekte Lichnerova v centre.

Prestavba hotela na inú funkciu nie je ojedinelá. Súčasťou rozsiahlej rekonštrukcie banskobystrického hotela Lux je napríklad vybudovanie šestnástich bytov v najvyššej časti objektu a pridanie vchodu oddeleného od hotelovej časti. Bratislavské hotely Medium a Incheba zasa prešli premenou na súkromné internáty.

 

6/2014

Nová akvizícia, ktorá sa sa stala súčassťou našej skupiny v oblasti cestovného ruchu od zimy 2014.Lyžiarke stredisko SKI LITMANOVÁ.

5/2014

Začali sme s výstavbou YOUNG VILLAGE

11/2013

Skupina STAV-COLOR pripravuje ďaľšiu novú akvizíciu v oblasti stavebnej výroby.Nová akvizícia má posilniť pozíciu v oblasti stavebnej výroby pre rast skupiny.

11/2013

Polyfunkčný objekt LÚČ vyrastie na mieste niekdajšieho hotela známeho ako Lúč.V objekte sa bude nachádzať 44 bytových jednotiek a nebytové priestory, ktoré budú slúžiť budúcim nájomcom.Plánovaný začiatok výstavby 11/2013.

9/2013

Spoločnosť STAV-COLOR investičná s.r.o. začína jednania s novým partnerom na výstavbu lukratívneho bytového domu v samom srdci Senca, ktorý prinesie kvalitné bývanie za priaznivé ceny.Na stránke Vás budeme priebežne informovať o začatí realizácie projektu, ktorý povzdvihne stred mesta Senec a úroveňov poskytne budúcim kupujúcim radosť a potešenie zo života v tomto meste.

 5/2013

Spoločnosť STAV-COLOR investičná s.r.o. pripravuje ďalší investičný projekt, ktorý prinesie možnosti prenájmu kancelárskych a obchodných priestorov na prestížnej adrese v meste Senec.Na našej stránke Vás budeme informovať o podrobnostiach a možnostiach prenájmov.Skupina STAV-COLOR chce do konca roka 2014 uspokojiť najmenej 100 nájomníkov vo svojich priestoroch a obchodných prevádzkach, ako aj vo svojich skladovacích objektoch.

10/2012  

Spoločnosť STAV-COLOR s.r.o. získala prestížne ocenenie v súťaži BEFFA ( BUILDING EFFICIENCY AWARDS ) za realizáciu zateplenia a obnovy bytového domu Šancova 21-27 v Bratislave. Porota ocenila vzácny súlad architektonickej kvality s funkčnosťou, enviromentálnosťou a energetickosťou parametrov stavby, vyzdvihla erudovanosť projektantov ako aj zodpovednosť investora a zaradila tento projekt medzi ocenené stavby Českej a Slovenskej republiky v konkurencii 140 realizácii.  

11/2012

Spoločnosť MOBET s.r.o. sa stala súčasťou skupiny STAV-COLOR s.r.o., veríme, že bude aj naďalej dobre reprezentovať meno firmy, na ktorú sa názov spoločnosti práve v tých dňoch pretrasformováva - na spoločnosť s novým názvom STAV-COLOR MoBet s.r.o. Veríme, že betonovať s nami bude pre Vás príjemnou zmenou. Za to Vám budeme vďačný, keď nám prejavíte dôveru.  

12/2012

Článok v Hospodárskych novinách ... Aj firma STAV-COLOR s.r.o. sa zúčastní na Česko-Slovenskom finále v Prahe ...