Napíšte nám

Meno a Priezvisko

E-mail

Telefón

Detaily

iso9001 facebook homepage logo_realitnalogo_investicnacolor_farby_laky_logostavcolor_realitystavcolor_ubytovnelan lgoo

NÁZORY KLIENTOV


Firma STAV - COLOR s.r.o. už pre nás zrealizovala rôzne stavby menšieho i väčšieho rozsahu s vysokou profesionalitou a zodpovednosťou. Spolupráca s touto spoločnosťou bola pre nás vždy prínosom. Termíny i kvalita boli vždy na prvom mieste. So spoločnosťou STAV - COLOR s.r.o. chceme pracovať i naďalej pri realizácii našich ďalších developerských projektov.

( konateľ fimry Pozemné stavby SC s.r.o. )

 

Blízka firma pri realizácii stavebných prác, ktorá sa po rokoch spolupráce osvedčila a dokázala promtne riešiť aj tie najmenšie závady, ktoré ukázal čas. Spolupráca je obojstranná a veríme, že aj ostane. Firma STAV - COLOR s.r.o. využíva našu tecniku pri zakladaní stavieb. Od bágrov, dopravných prostriedkov a mnohej inej mechanizácie, ktorá je v našom portfóliu.

( konateľ firmy KVALSTAV s.r.o. )

 

So spoločnosťou STAV - COLOR s.r.o. spolupracujeme už roky. Naša spolupráca začala zateplovaním bytového domu na Košickej 32,34,36,38 v Senci. Následne sme spolu zrealizovali mnoho kvalitne odvedených revitalizácií bytových domov po celom Senci a nastolili sme trend obnovy bytových domov.

( konateľ firmy SVT-GOLOEM s.r.o. )