Napíšte nám

Meno a Priezvisko

E-mail

Telefón

Detaily

iso9001 facebook homepage logo_realitnalogo_investicnacolor_farby_laky_logostavcolor_realitystavcolor_ubytovnelan lgoo

Vízia


    V budúcnosti máme záujem reprezentovať meno firmy rovnako dobre ako sa o to usilujeme teraz.

   Do roku 2012 sme zrealizovali zhruba 268 000 m2 tepelno-izolačných systémov, 81 500 m2 hydroizolácií plochých striech, rekonštrukčné práce na niekoľkých stovkách bytových domoch a máme záujem objem prác každým rokom zvyšovať.
Veríme, že každý jeden bytový dom, ktorý nám dôveruje a dá nám šancu zúčastniť sa výberového konania sa stane postupne našim spokojným zákazníkom a bude naše meno spoločnosti propagovať, len v dobrom svetle.

    V roku 2013 mienime skolaudovať bytový dom  na Fándlyho ul. a Moyzesovej ul. v Senci, polyfunkčných dom na Košickej ul., Bernolákovej ul. a Trnavskej ul. v Senci.


   V pláne na tento rok máme realizáciu ďalších projektov, a to pôsobivú administratívnu budovu v srdci mesta Senec (na pozemku bývalej Správy cestovného ruchu, vedľa Daňového úradu), polyfunkčnú budovu "Lola" na konci pešej zóny na Lichnerovej ul. a výstavbu rodinných domčekov pre mladé rodiny. Ďalej nadstavbu bytov na Tureckej ul. v Senci.

     Sme hrdí na naše formovanie mestského prostredia, preto neostávame stáť a prekračovať na mieste, pripravujeme ďalšie významné projekty o ktorých sa zmienime v roku 2014.

     Plány máme skutočne veľké, avšak náš úspech spočíva v dôvere našich klientov. Preto je pre nás zábavou a radosťou plniť, realizovať a zhmotňovať Vaše sny a túžby.

     To je vízia, ktorá je pre nás prvoradá.