Napíšte nám

Meno a Priezvisko

E-mail

Telefón

Detaily

iso9001 facebook homepage logo_realitnalogo_investicnacolor_farby_laky_logostavcolor_logostavcolor_realitystavcolor_ubytovne

SKI Litmanová


http://www.skilitmanova.sk/

Lyžiarsky areál SKICOMP-Fakľovka sa od sezóny 2014 stáva novou akvizíciou našej skupiny ... Tešíme sa na skvalitnenie služieb, ktoré chceme realizovať v priebehu niekoľkých rokov.Zopár informácií si pečítate aj tu na stránke.

Lyžiarsky areál nájdete pri obci Litmanová v prekrásnej scenérii pohoria Pieniny. Rekreační i nároční lyžiari tu môžu využívať rôzne sklony a profily zjazdových tratí v nadmorskej výške od 690 do 920 m. Sú tu vhodné terény aj na preteky. Pri prevýšení 280 m sú k dispozícii 3 lyžiarske vleky (150, 400 a 1000m.) Ich celková prepravná kapacita je 2000 osôb/hod. Lyžiarske svahy sú umelo zasnežované a osvetlené. Z vrcholu Fakľovky (945 m) je pekný výhľad na okolitú prírodu i Vysoké Tatry.

Milovníci turistiky odtiaľ môžu podnikať túry po hrebeňoch Pienin. V stredisku je možnosť kompletných stravovacích služieb v štýlovej čajovni goralského typu a bufetu priamo na svahu. Je tu tiež požičovňa lyžiarskeho výstroja a ski-servis. Návštevníci sa môžu ubytovať priamo v lyžiarskom areáli v zrubových chatách. Ubytovanie je možné zabezpečiť aj v dvoch ubytovniach s celkovou kapacitou 90 lôžok a na súkromí priamo v obci. Ďalšie možnosti sú v 10 km vzdialenom okresnom meste Stará Ľubovňa (penzióny hotely).

Prostried stvorené na lyžovanie ( foto ubytovania v chatkách )

Prostredie stvorené na lyžovanie ( zjazdové trate )

Vždy si nájdete svah na lyžovanie bez čakania

Zjazdovky

Vstup do strediska

Večerné zasnežovanie

Úprava svahov v nočných hodinách

Pohľad na Fakľovku

Svahy sú upravované nepretržite

Parkovisko

Zjazdové trate ( mapa )

www.skilitmanova.sk

 

 

litm1 litm3 litm2 IMG_5480 IMG_9193 6 IMG_7397 3 IMG_1862 LITMANOVA_prostredie litmanova_1 litmanova_10 litmanova_11 litmanova_12 litmanova_13 litmanova_2 litmanova_3 litmanova_4 litmanova_5 litmanova_6 litmanova_8 litmanova_9 litmmanova mapa_ski_litmanova litmanova45